Emlak Web Çözümleri

Kara Kedi Web Tasarım olarak Emlak firmalarına, yeni emlaklarını kendilerinin girebileceği basit web sitelerinden, web sitelerine yeni girilen emlakların müşteri kategorilerine göre gruplandırılarak email gönderildiği web sitelerine kadar farklı teknolojik çözümler sunuyoruz.

Sektörünüzün en önemli özelliği olan hızlı bilgi güncelleme ihtiyacını, sizler için ürettiğimiz arayüzden kolayca yapabilmektesiniz. Ayın emlakları gibi öne çıkarmak istediğiniz ürünleri ana sayfada görüntüleyebilirsiniz. Bu temel özelliklere ilaveten en son geliştirdiğimiz emlak portallarında bulunan özellikler şunlardır.

Emlak bilgi ve resimlerini kendinizin güncelleyebilmesi

En son girilen emlakların ana sayfada görüntülenmesi

Emlakların, internetden ziyaretleri takip edilerek, en çok ziyaret edilen emlakların ana sayfada görüntülenmesi

Internet müşterisinin, seçtiği emlakları belirlenen özelliklere göre kıyaslama yapabilmesi

Web sitenize yeni eklediğiniz bir emlağın, daha önce bu konuda web sitenizden talep yapmış müşterilere emailla gönderilmesi.

Emlaklarını satmak isteyen ev sahiplerinin web sitesi üzerinden bilgi ve resimlerini girebilmesi ve sizin onaylamanızla anında internetde yayınlanmasıWeb TasarIm

Ürün ve hizmetlerinizi herhangi bir kurulum ücreti vermeden açacağınız şubelerle dünyanın her yerinde satışa sunabilirsiniz.

Detay

ResponsIve WEB TasarIm

Şimdi responsive dizayn nasıl çalışıyor gelin beraberce bakalım. Son zamanlarda mobil cihazların ( cep telefonu, tablet) ..

Detay

Mobil Web Tasarım

Cep Telefonları ve Tabletlerede Siteniz Uygun Olsun Mobil web siteleri günümüzde artık ihtiyaç haline geldi.Akıllı telefonlarla...

Detay

Otel Web Çözümlerİ

Yerli ve yabancı pazara seslenen otel ve diğer konaklama tesisleri için seslendikleri müşteri portföyüne uygun web tasarımları üretiyoruz

Detay